Kalejdoskop z nadrukiem

Kalejdoskop z nadrukiem

Nasza firma specjalizuje się w produkcji kalejdoskopów papierowych i kalejdoskopów plastikowych. Nasze kalejdoskopy są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach.

Reklamowy kalejdoskop z nadrukiem

Kalejdoskopy z nadrukiem to oryginalne gadżety reklamowe, firmowe upominki promocyjne i indywidualne prezenty. Możecie Państwo zamówić kalejdoskop według swojego projektu. Produkujemy kalejdoskopy reklamowe indywidualnie pod zamówienie klienta.

DOSTĘPNE KALEJDOSKOPY

Papierowy kalejdoskop z nadrukiemPapierowy kalejdoskop

Na tubie można wykonać dowolny nadruk tekstu lub grafiki. Papierowy kalejdoskop jako upominek reklamowy dla klientów. Pojedyncza lub podwójna tuba. Minimalne zamówienie to 500szt.

 

Plastikowy kalejdoskop z nadrukiemplastikowy kalejdoskop

Ponadczasowa zabawka lub oryginalny gadżet reklamowy dla potencjalnych klientów. Tuba podwójna, kalejdoskop z możliwością nadruku całej tuby według klienta. Rozmiar 20 i 23 cm. Minimalne zamówienie 500szt.

drewniany-kalejdoskopDrewniany kalejdoskop z nadrukiem

Nowość! Drewniany kalejdoskop, także z możliwością nadruku na tubie. Dostępny w czterech kolorach: niebieskim, czerwonym, żółtym i zielonym. Drewniany kalejdoskop z nadrukiem to ekologiczny i bardzo na czasie upominek reklamowy, a także bezpieczna i pasjonująca zabawka dla najmłodszych.

Promocyjny kalejdoskop z nadrukiem

Poniżej przedstawiamy obrazy z naszych kalejdoskopów. Wewnątrz kalejdoskopu można umieścić plastikowe lub szklane paciorki z ogromnej kolekcji kolorów i kształtów. Jest również możliwość nadruku na szkiełku wewnątrz kalejdoskopu. Każdy klient może dowolnie wybrać kształty i kolory koralików.

obraz z kalejdoskopuobraz z kalejdoskopuobraz z kalejdoskopu